Recharge Therapy Cream

Recharge Therapy Cream

Recharge Therapy krém pro citlivé/chemicky ošetřené vlasy nanoSmooth z řady Recharge byl vyvinut na vyhlazení vlasů, zajištění hydratace a výživy. Výtažky z oleje květu kamélie a muškátu a dodají suchým, kudrnatým vlasům intenzivní ošetření a zaručí anti-aging efekt. Vytvoří vnější vrstvu na ochranu vlasů před špatným vlivem prostředí a UV paprsky. Ve folikulu ukotví všechny výživné látky, aby vlasy získaly vitalitu, mladistvý vzhled a hebkost. Návod k použití: Vlasy si rozdělte na 4 sekce. Každá sekce by měla být 5 cm široká a 1 cm silná. V závislosti na délce vlasů si připravte asi 30-70 g krému. Začněte s aplikací krému na jednotlivé sekce od zátylku. Přetřete celou délku vlasů a pročešte pomocí hřebenu s jemnými zoubky směrem dolů. Nechte působit 20-40 minut. Vlasy vyfouktejte a následně v závislosti na textuře vlasů přežehlete 6-10 x pomocí titanové žehličky z řady Nanokeratin systém při teplotě 150-180°C.

320 ML

Reenhance Refining Shampoo

Re-enhance Refining  šampon na ošetření a zlepšení kondice citlivých/ chemicky ošetřených vlasů Šampon jemně čistí a díky přírodním složkám suchým a kudrnatým vlasům dodá vitalitu a lesk. Přirozená keratinová vrstva vlasu je uchována, aby se předešlo ztrátě proteinů. Bez obsahů parabenů a sulfátů. Návod k použití: Aplikujte na vlhké vlasy, emulgujte do napěnění 1-2 minuty a důkladně opláchněte. Následně naneste Refining Shampoo nebo Rejuvenate Refining Mask™ na vlhké vlasy. Důkladně opláchněte. Pro zlepšení výsledného efektu požijte Reinvent leave-In Conditioner nebo Reseal Soft Keratin serum™.

320 ML

Reenhance Refining Shampoo
Refine Refining Conditioner

Refine Refining Conditioner

Refine Refining kondicionér na ošetření a zlepšení kondice citlivých/chemicky ošetřených vlasů Kondicionér vlasy zásobuje optimální vlhkostí a dodá jim potřebnou výživu. Přírodní rostlinné výtažky a oleje vlasy uvolňují a vytvoří bariéru proti vlivům vnějšího prostředí a UV paprskům. Posiluje a vylepšuje kondici vlasů i na dotek. Návod k použití: Po umytí vlasů s Refining Shampoo masírujte do vlhkých vlasů 1-2 minuty a důkladně opláchněte. Pro zlepšení výsledného efektu použijte Reinvent leave-In Conditioner nebo Reseal Soft Keratin serum™.

320 ML

Rejuvenate Refining Mask

Rejuvenate Refining maska na omlazení citlivých/chemicky ošetřených vlasů Tato maska byla vyvinuta pro hloubkové ošetření chemicky ošetřených vlasů. Obsahuje aminokyseliny, patentované biomimetické složky a antioxidanty, které detoxikují a obnovují poškozené vlasy. Tyto unikátní složky proniknou od kořínků až po konečky do hloubky vlasů a tím je ponechávají hedvábně jemné s anti-frizz účinkem. Návod k použití: Po umytí vlasů s Refining Shampoo™ masku vmasírujte do vlhkých vlasů a nechte působit 10 minut. Po uplynutí doby působení důkladně opláchněte vlažnou vodou. Pro zlepšení výsledného efektu použijte Reinvent leave-In Conditioner nebo Reseal Soft Keratin serum™.

230 ML

Rejuvenate Refining Mask