refortify

refortify shampoo

Refortify Shampoo pro afro a silné přírodní vlasy jemně a účinně čistí vlasy a pokožku hlavy, vyrovnává a udržuje jejich přirozené pH. Rovněž zabraňuje zacuchávání vlasu a snižuje tření, čímž přispívá k volnosti pohybu a přirozenému vzhledu účesu. Vlasy jsou zdravé, tónované, elastické, jemné a lehké. Replenish Shampoo působí proti statice a krepatění.

100 ML  I  320 ML  I  550 ML

refortify smoother

Refortify Smoother se v salonu používá pro bezpečnou jemnou reformaci a úplnou reformaci vlasových vazeb. Tvoří rovnou formaci vazeb a pevnou vnitřní vrstvu. Resmooth udržuje přirozenou hladinu živin ve vlasových vláknech a umožňuje zvýšenou vnitřní samoléčbu. Stejně tak i na povrchu vlasu tvoří izolační vrstvu a chrání vlasové vlákno před škodlivými vlivy životního prostředí. To snižuje tření mezi jednotlivými vlasy a umožňuje volný pohyb vlasů. Resmooth zvyšuje lesk, prodlužuje barevnou stálost a zabraňuje vyblednutí barvy, takže vlasy jsou hladké, rovné, zdravé, tónované, elastické, snadno upravitelné a ovladatelné.

100 ML  I  320 ML

refortify
refortify

refortify mask

Refortify Mask pro afro a silné přírodní vlasy aktivně podporuje zvýšenou vnitřní plynulou výživu vlasů. Vytváří vnější vrstvu, která chrání vlasové vlákno před škodlivými vlivy životního prostředí jako je vlhkost, slaná voda a UV záření, zajišťuje ochranu proti vysušování teplem a zvyšuje elasticitu vlasu. Rovněž zabraňuje součkování vlasu a snižuje tření, čímž přispívá k volnosti pohybu a přirozenému vzhledu účesu. Podporuje růst vlasů pro perfektní vlasové vlákno, takže vlasy jsou zdravé, tónované, elastické, jemné a lehké. Refortify Mask působí proti statice a krepatění.

100 ML  I  250 ML I  500 ML

refortify home care kit

Refortify Shampoo, Refortify mask, Reinvent insulator

100 ML  I 100 ML  I  100 ML

refortify