refine shampoo

refine shampoo

Refine Shampoo pro barvené vlasy jemně a efektivně čistí vlasy a pokožku hlavy, vyvažuje a osvěžuje je a udržuje jejich přirozené pH. Zvyšuje barevný lesk, prodlužuje barevnou stálost a zabraňuje vyblednutí barvy. Rovněž zabraňuje zacuchávání vlasu a snižuje tření, čímž přispívá k volnosti pohybu a přirozenému vzhledu účesu. Vlasy jsou zdravé, tónované, elastické, jemné a lehké. Refine Shampoo působí proti statice a krepatění. Vlasy jsou zářivé a mají zesílený přirozený lesk a barevnou živost.

100 ML  I  320 ML  I  550 ML

refine smoother

Refine Smoother se v salonu používá pro bezpečnou jemnou reformaci a úplnou reformaci vlasových vazeb. Tvoří rovnou formaci vazeb a pevnou vnitřní vrstvu. Resmooth udržuje přirozenou hladinu živin ve vlasových vláknech a umožňuje zvýšenou vnitřní samoléčbu. Stejně tak i na povrchu vlasu tvoří izolační vrstvu a chrání vlasové vlákno před škodlivými vlivy životního prostředí. To snižuje tření mezi jednotlivými vlasy a umožňuje volný pohyb vlasů. Resmooth zvyšuje lesk, prodlužuje barevnou stálost a zabraňuje vyblednutí barvy, takže vlasy jsou hladké, rovné, zdravé, tónované, elastické, snadno upravitelné a ovladatelné.

100 ML  I 320 ML

refine smoother
refine mask

refine mask

Refine Maska pro barvené vlasy aktivně posiluje a podporuje dokonalou vnitřní výživu vlasu od kořínků až po konečky prostřednictvím přírodních vyživujících živin. Vlasy vyživuje zevnitř. Vytváří mírnou vnější vrstvu, která chrání vlasové vlákno před škodlivými vlivy prostředí, jako je vlhkost, slaná voda a UV paprsky, zajišťuje ochranu proti vysušování teplem a vlasy posiluje. Zvyšuje barevný lesk, prodlužuje barevnou stálost a zabraňuje vyblednutí barvy. Rovněž odstraňuje a snižuje tření mezi prameny vlasů, čímž přispívá k volnosti pohybu a přirozeného vzhledu účesu. Podporuje růst vlasů pro perfektní vlasové vlákno, takže vlasy jsou zdravé, tónované, elastické, jemné a lehké. Současně jsou odolné proti vlhkosti, statice a krepatění. Vlasy jsou zářivé a mají zesílený přirozený lesk a barevnou živost.

100 ML  I  250 ML I  500 ML

refine home care kit

Refine Shampoo, Refine mask, Reinvent insulator

100 ML  I 100 ML  I  100 ML

refine