reactive expres

Pokročilé, inovativní, bezpečné a rychlé biotechnologie pro všechny typy vlasů, které jsou určeny pro aplikaci na saloně. Rozšiřuje nabídku služeb pro zákazníky, které přináší mnoho výhod. 

Reactive smoother

reactive smoother

Reaktice Smoother pro všechny typy vlasů určený pro profesionální použití na saloně. Určený pro bezpečné a rychlé narovnání vlasů. Vytváří ve vlasech nové vazby, díky kterým jsou hladší a pevnější. Takto ošetřené vlasy si dokáží udržet všechny potřebné živiny a jsou odolné proti vnějšímu poškození. Smoother snižuje tření mezi vlasovými vlákny a dodává jim volnost pohybu. Vlasy jsou po aplikaci zdravé, lesklé, pružné a snadno upravitelné. Dodává vlasům lesk a oživuje jejich barvu.

280 ML

reactive shampoo

Reaktive shampoo pro všechny typy vlasů šetrně a účinně čistí vlasy a vlasovou pokožku a zároveň je vyrovnává a osvěžuje, čímž zachovává vlasům jejich přirozené vlastnosti a pH. Zvyšuje lesk barvy, prodlužuje její životnost a udržuje jí před vyblednutím. Rovněž zlepšuje rozčesatelnost a snižuje tření mezi vlasy. Vlasy jsou po aplikaci zdravé, pružné, hebké, svěží a odolné proti statické elektřině.

150 ML

reactive shampoo
reactive mask

reactive mask

Reaktive Mask pro všechny typy vlasů aktivně posiluje vnitřní strukturu vlasů. Vyživuje od kořínků ke konečkům pomocí přírodních vyživujících látek. Vytváří jemnou vnější vrstvu, která chrání vlasové vlákno před poškozením. Zvyšuje odolnost před vnějším prostředím, jako je vlhkost, slaná voda a UV záření, a poskytuje vlasům ochranu proti vysušování  a dodává jim pružnost. Posiluje lesk barvy, prodlužuje její stálost a zabraňuje jejímu vyblednutí. Rovněž snižuje tření mezi prameny pro volnost pohybu a podporuje růst. Vlasy jsou tak
zdravé, pružné, hebké a odolné proti krepatění.

150 ML

reactive insulator

Reaktive Insulator pro všechny typy vlasů chrání vlasové vlákno proti poškození. Zvyšuje odolnost proti vlivům prostředí, jako je vlhkost, slaná voda a UV záření a poskytuje ochranu proti vysoušení vlasů. Chrání před zdroji tepla a dodává vlasům pružnost. Lehce vyhlazuje vlasy při použití zdrojů tepla, fén a žehlička, a také urychluje vysoušení. Vlasy jsou po použití zdravější, hladké, pružné, měkké, odolné proti vlhkosti a krepatění. Snadno se upravují a mají zvýšený přirozený lesk a živost barvy.

150 ML

reactive insulator