nano technologie

Nourishing Anti Fade Creeam

Recharge Nourishing Anti Fade™ krém na barvené vlasy nanoSmooth z řady Recharge byl vyvinut na vyhlazení vlasů a zabezpečení hloubkové hydratace a výživy. Výtažky z oleje květu kamélie a organického bambuckého másla, vlasy chrání před UV paprsky a zaručí anti-aging efekt. Zabrání vyblednutí barvy ve vlasech a vytvoří vnější vrstvu na ochranu vlasů před špatným vlivem prostředí. Ve folikulu ukotví všechny výživné látky, aby vlasy získaly vitalitu, mladistvý vzhled a hebkost. Návod k použití: Vlasy si rozdělte na 4 sekce. Každá sekce by měla být 5 cm široká a 1 cm silná. V závislosti na délce vlasů si připravte asi 30-70 g krému. Začněte s aplikací krému na jednotlivé sekce od zátylku. Přetřete celou délku vlasů a pročešte pomocí hřebenu s jemnými zoubky směrem dolů. Nechte působit 20-40 minut. Vlasy vyfoukejte a následně v závislosti na textuře vlasů přežehlete 6-10 x pomocí titanové žehličky z řady Nanokeratin systém při teplotě 180-200°C.

320 ML

Restore Preserve Shampoo

 Restore-Preserve šampon na barvené vlasy Šampon jemně čistí bez vyblednutí barvy ve vlasech. Obsahuje přírodní složky, které intenzivně ošetřují, zaručí anti-aging efekt a chrání před UV paprsky. Přirozená keratinová vrstva vlasu je uchována, čímž předchází ztrátě proteinů. Bez obsahů parabenů a sulfátů. Návod k použití: Aplikujte na vlhké vlasy, emulgujte do napěnění 1-2 minuty a důkladně opláchněte. Následně naneste Color preserving Conditioner™ nebo Color preserving Mask™ na vlhké vlasy. Důkladně opláchněte. Pro zlepšení výsledného efektu použití Reinvent leave-In Conditioner nebo Reseal Soft Keratin serum™.

320 ML

Restore Preserve Shampoo
Colour Preserving conditioner

Colour Preserving conditioner

Recondition Colour preserving kondicionér na barvené vlasy Kondicionér vlasům dodá optimální vlhkost a výživu bez vyblednutí barvy. Proti vyblednutí barvy účinně bojují přírodní složky, které zároveň chrání před UV paprsky a toxiny. Posiluje a vylepšuje kondici vlasů i na dotek. Návod k použití: Po umytí vlasů s Preserve Colour Shampoo masírujte do vlhkých vlasů 1-2 minuty a důkladně opláchněte. Pro zlepšení výsledného efektu použijte Reinvent leave-In Conditioner nebo Reseal Soft Keratin serum™.

320 ML

Replenish Colour Preserving Mask

Replenish Colour preserving maska™ na barvené vlasy Maska na barvené vlasy byla vyvinuta na hloubkové ošetření barvených vlasů. Obsahuje aminokyseliny, patentované biomimetické složky a antioxidanty, které detoxikují a obnovují poškozené vlasy. Díky těmto unikátním složkám, které proniknou od kořínků až po konečky do hloubky vlasů, zabrání procesu blednutí barvy ve vlasech. Ponechávají je hedvábně jemné s anti-frizz účinkem. Návod k použití: Po umytí vlasů s Preserve Colour Shampoo, masku vmasírujte do vlhkých vlasů a nechte působit 10 minut. Po uplynutí doby působení důkladně opláchněte vlažnou vodou. Pro zlepšení výsledného efektu požijte Reinvent leave-In ConditionerTM nebo Reseal Soft Keratin serum™.

500 ML

Replenish Color Preserving Mask