priming shampoo

priming shampoo

Restart Priming Shampoo je čistící šampon pro profesionální použití. Intenzivní účinek pro hloubkové čištění vlasu před ošetřením na saloně. Odstraňuje z vlasů chemické látky, a navrací vlas do přirozené rovnováhy. Detoxikuje vlasovou pokožku a navrací jí přirozené pH.

100 ML  I  320 ML 

reinfuse shampoo

Reinfuse Shampoo je šampon určen pro všechny typy vlasů. Hloubkově čistí vlasy a vlasovou pokožku před profesionálními úkony v salonu. Detoxikuje, odstraňuje přebytečný kožní maz a odumřelé kožní buňky. Reinfuse Shampoo vyvažuje přirozené pH vlasu a přispívá k celkově lepšímu stavu vlasového vlákna

100 ML  I 320 ML  I  550 ML

reinfuse shampoo
reinvent insulator

reinvent insulator

Reinvent Insulator pro všechny typy vlasů chrání vlasové vlákno před škodlivými vlivy prostředí jako vlhkostí, slanou vodou a UV zářením, zajišťuje ochranu proti vysušování pod teplem a podporuje pružnost vlasu. Vyhladí kutikulu vlasu s pomocí zdrojů tepla jako jsou sluneční paprsky, fén a žehlička, urychluje sušení a zvyšuje lesk, vlasy jsou zdravé, tónované, hladké, elastické, jemné, odolné proti vlhkosti, statice a nekrepatí se, jsou dobře ovladatelné s intenzivním přirozeným leskem a barevnou živostí.

100 ML  I  320 ML I  550 ML