Restart Priming Shampoo

Restart Priming Shampoo

Restart priming šampon na prvotní oživení vlasů/pro všechny typy vlasů. Tento šampon jemně a efektivně čistí pokožku hlavy i vlasy, odstraní zbytky nečistot od kořínků až po konečky a uvolňuje kutikulu, čímž pronikne dovnitř kortexu vlasů. Návod k použití: Aplikujte na vlhké vlasy, emulgujte do napěnění 1-2 minuty a důkladně opláchněte. Pokud vaše vlasy ještě nikdy neprošly procesem vyrovnávání, aplikujte šampon ještě jednou. Vlasy vyfoukejte do sucha.

320 ML

Reseal Soft Keratin Serum

Reseal Soft Keratin™ sérum pro všechny typy vlasů. Jedinečné sérum vlasy obnovuje a pomocí ochranné vrstvy je chrání před toxiny. Zároveň zůstanou hebké, poddajné, omlazené, plné lesku a vitality. Zaručí anti-frizz efekt. Návod k použití: Malé množství aplikujte na ručníkem vysušené vlasy a vpracujte po celé délce do vlasů. Účes upravte jako obvykle. Vyfoukejte nebo nechejte volně uschnout!

150 ML

Reseal Soft Keratin Serum
Reinvent Leave-In Conditioner

Reinvent Leave-In Conditioner

Reinvent™ nesmývatelný kondicionér pro všechny typy vlasů. Vlasům dodá optimální hydrataci, ponechá je flexibilní a snadno upravitelné. Zároveň vlasy chrání před UV zářením. Návod k použití: Malé množství aplikujte na ručníkem vysušené vlasy a vpracujte po celé délce do vlasů. Účes upravte jako obvykle. Vyfoukejte nebo nechejte volně uschnout!

150 ML